TWÓJ ŚWIADOMY WYBÓR
Softly

Markę Softly tworzą trzy podmioty - Softly Clinic, Softly Residence i Softly Academy.

Softly powstało w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Bydgoszczy oraz gości odwiedzających nasze miasto. Marka jest dedykowana dla osób ceniących sobie unikatowy styl, elegancję i szczyptę luksusu. Całość oprawiona jest nastrojową kameralnością, gwarantującą gościom intymność i poczucie wstrzymania czasu specjalnie dla nich.  

Softly Clinic jest gwarancją najnowocześniejszych światowych zabiegów odmładzających i upiększających, jak również wysokiej jakości usług z zakresu Medycyny Estetycznej. W swoim menu posiada najskuteczniejszy sprzęt włoskiej firmy Biotec do  likwidowania tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, liftingu twarzy, pobudzania skóry do jej regeneracji oraz wspierajacy walkę z chorobami skórnymi.

Softly Residence to propozycja dla gości przybywających do Bydgoszczy w celach biznesowych, jak i turystycznych. Wyjątkowa aranżacja wnętrz, kameralność obiektu i wysokiej jakości serwis spełni oczekiwania gości o najbardziej wyrafinowanym guście. Umiejscowienie rezydencji w ścisłym centrum miasta w pobliżu Starego Rynku, to kolejna zaleta naszego butikowego hotelu. Zarówno Residence, jak i Clinic współpracują ze sobą, oferując gościom preferencyjne warunki cenowe. 

Softly Academy to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku kosmetologicznego. Szybko ewoluująca branża, wymaga ciągłego dokształcania się, oraz wzbogacania doświadczenia zawodowego nowinkami w tej dziedzinie. Profesjonalizm każdego kosmetologa polega na nieustannym rozwoju, a szkolenia proponowane przez Softly Academy opierają się nie tylko na materiale metodologicznym, ale głównie na ćwiczeniach praktycznych, które jak się okazuje są wyjątkowym luksusem w szkolnictwie. Szkolenia są tematyczne, prowadzone w małych grupach, z możliwością pracy na aparaturze o parametrach medycznych. Nikt inny nie zaoferuje Ci szkoleń, w których bierzesz czynny , a nie bierny udział.      

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA SOFTLY!

 


 

 

 


 

 

Partnerzy