TWÓJ ŚWIADOMY WYBÓR

Stylizacja Paznokci


Zdrowe, zadbane dłonie i paznockie to wizytówka każdej kobiety bez względu na wiek. Dłonie, które zawsze są odsłonięte i narażone na działanie czynników zewnętrznych jak wiatr, zimno, słońce, zanieczyszczenia środowiska oraz substancje chemiczne i detergenty, potrzebują odpowiedniej, profesjonalnej pielęgnacji.
W ofercie Softly Clinic znajduje się manicure hybrydowy kolor/french, manicure klasyczny kolor/french, manicure japoński, manicure z odżywką oraz peeling i masaż dłoni.

Pielęgnacja stóp powinna być wykonywana regularnie przez cały rok. Prawidłwe opracowanie płytki paznokciowej oraz pięt zapobiega problemom w postaci wrastających paznokci czy pękających pięt.
W ofercie Softly pedicure hybrydowy kolor/french, pedicure klasyczny kolor/french, pedicure z odżywką oraz peeling i masaż stóp.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu zabiegu manicure i pedicure używane są w większości artykuły jednorazowe, a narzędzia wielorazowego użytku poddawane są sterylizacji w autoklawie medycznym.

 

Partnerzy