TWÓJ ŚWIADOMY WYBÓR

Zabiegi odmładzające

 

 

Przeświadczenie, że dbanie o kondycję skóry  jest domeną kobiet, można odesłać do lamusa. Coraz częściej Panowie decydują się na terapie odmładzające, zauważając ich zbawienne efekty. Jednym z bardziej popularnych zabiegów jest:

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA Z ELEKTROPORACJĄ

Zabieg ten łączy trzy skuteczne technologie: falę radiową, elektroporację i mikronakłuwanie, co w efekcie prowadzi do wielokierunkowej przebudowy skóry. Fala radiowa stymuluje wytwarzanie kolagenu poprzez efekt cieplny, a mikronakłuwanie wytwarza w skórze mikrokanały, co pobudza skórę do odnowy. Elektroporacja ponad to, wzmacnia przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry.
Zabieg wykonywany jest po wcześniejszym znieczuleniu. Specjalna głowica zapewni wykonywanie zabiegu radiofrekfencji mikroigłowej i elektroporacji na powierzchni naskórka lub docierając do skóry właściwej używając rollerów od 0,5 do 2,5 mm, zgodnie z indywidualnymi potrzebami skóry pacjenta. Poprzez synergiczne działanie tych technologii, metoda ta stymuluje produkcję kolagenu, przeciwdziała zwiotczeniu skóry, redukuje zmarszczki, obkurcza pory i usuwa rozstępy. Jest również świetnym remedium na wypłycenie i rozjaśnienie blizn.

 

LASER FRAKCYJNY

Skuteczność i bezpieczeństwo tej metody zostały udowodnione klinicznie, a ze względu na krótki okres gojenia stał się bardzo powszechny, jako szybki sposób odmładzania i leczenia defektów skóry. Laser frakcyjny nie zatrzyma wprawdzie zegara biologicznego, jednak może bardzo skutecznie go spowolnić.

Zabiegi laserowe są konieczne w przypadku:

 • blizn potrądzikowych, głównie w zakresie twarzy;
 • małych i średnich zmarszczek;
 • skóry zniszczonej przez słońce i znamiona soczewicowate;
 • skóry szorstkiej, matowej, rozszerzonych porów.

Po zabiegu, przez około 2-3 godziny pacjent może odczuwać dolegliwości bólowe podobne do skutków oparzenia. Miejsce zastosowania lasera jest czerwone, a skóra wygląda na mocno naciągniętą. Czasami może wystąpić obrzęk. Mniej więcej po sześciu dniach od zabiegu rumień znika, a skóra nabiera brązowego kolorytu.

 

NIEOPERACYJNA PLASTYKA POWIEK

Plazma azotowa to nieinwazyjna alternatywa dla chirurgicznej korekcji opadających powiek. Plazma azotowa jest alternatywą dla wypełniaczy zmarszczek ( kwas hialuronowy ) czy ostrzykiwania botoksem. Zabieg ten polega na bezpośrednim „uszkodzeniu” zmarszczki, dzięki temu następuje wzmożona regeneracja kolagenu i elastyny, a w efekcie naturalne jej wypełnienie. Zabiegi przy użyciu tej technologii można wykonywać cały rok, niezależnie od nasłonecznienia. Testy kliniczne pokazują nieporównywalny wpływ na zmarszczki (płytkie i głębokie), poluźnienie skóry, odbudowę skóry, blizny potrądzikowe, zmniejszenie porów, przebarwienia, napięcie skóry - i wszystko w jednym momencie, podczas jednego zabiegu. Fala plazmowa posiada unikalną zdolność do stymulowania ciągłej poprawy stanu skóry, nawet rok po zabiegu. Procedura pobudza wytworzenie się suchej powłoki na powierzchni skóry, która złuszcza się po kilku dniach po zabiegu.

Okres regeneracji jest znacząco krótszy w porównaniu z innymi procedurami, i pielęgnacja pozabiegowa jest znacznie łatwiejsza. Nawet przy bardzo mocnych zabiegach okres całkowitej regeneracji skóry nie przekracza jednego tygodnia.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGÓW:

 • hemofilia
 • terapia retinoidami
 • ostra cukrzyca
 • rozrusznik/niewydolność serca
 • zakrzepica,zapalenie żył,
 • nadciśnienie, niedociśnienie
 • choroby autoimmunologiczne
 • nowotwory
 • poparzenia słoneczne lub silna opalenizna
Partnerzy