TWÓJ ŚWIADOMY WYBÓR
Zespół

W Softly Clinic pracują eksperci posiadający dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, trychologii i kosmetyki. Każdy gość jest traktowany indywidualnie mając zaproponowany kompleksowy program pielęgnacji, którego efektem jest poprawa wyglądu i odmłodzenie, a wielu przypadkach pomoc w zwalczaniu problemów.

Nasz personel cechuje pasja wykonywanego zawodu, a przy podejmowaniu decyzji o wyborze najskuteczniejszej terapii, kieruje się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim etyką. Dodatkowo Softly Clinic oferuje konsultacje z takimi specjalistami jak dietetyk, rehabilitant oraz trener personalny.

 

 

Manager

mgr Damian Wrzesiński

Pseudonim "menago". Jest osobą nadającą dynamikę działania SoftlyClinic i wspólnie z właścicielem tworzy koncepcje, przyjazną atmosferę tego wyjątkowego miejsca. Jego priorytetem jest budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz dbanie o najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.
"Praca w SoftlyClinic jest bardzo satysfakcjonująca, a kontakt z Klientami daje mi możliwość ciągłego podnoszenia moich kwalifikacji zawodowych. Staram się, by każdy odwiedzający nas otrzymał to, czego potrzebuje. Zabiegi mają odprężać, przynosić efekty i cofać objawy mijającego czasu. W związku z hobby, którym jest sport, w wolnych chwilach chętnie uciekam za miasto udając się na długie wycieczki rowerowe."

 

 

 

lek.med. Łukasz Zapszała

Specjalizuje się w:
- usuwaniu zmarszczek (botoks),
- nawilżaniu, regeneracji i odmładzaniu skóry (mezoterapia igłowa, roller),
- usuwaniu tkanki tłuszczowej (lipoliza iniekcyjna),
- usuwaniu cellulitu i rozstępów,
- stymulacji wzrostu włosów,
- odbudowywaniu i modelowaniu konturu ust (przy użyciu kwasu hialuronowego)
- powiększaniu ust (kwas hialuronowy),
- odtwarzaniu rynienki nosowo-wargowej,
- spłycanie bruzd,
- modelowanie konturu twarzy.

 mgr Karolina Marcinkowska

Mimo rozpoznawalności w świecie medycyny estetycznej i dermatologii, olbrzymiej wiedzy praktycznej i teoretycznej oraz umiejętności diagnostycznych zdobywa serca klientów skromnością i zaangażowaniem. Magister analityki medycznej ze specjalnością biomedycyny, doświadczony kosmetolog z 10 letnim stażem, ceniony szkoleniowiec z zakresu najnowszych technologii w medycynie estetycznej, członek oraz założyciel International Society of Aesthetic Trichology ISAT, a także ekspert Welli. Karolina przeszkoliła już niezliczoną ilość lekarzy oraz kosmetologów, a teraz współpracuje z Nami - konsultuje, wykonuje zabiegi, szkoli i motywuje personel. Karolina urzeka nie tylko wiedzą i profesjonalizmem, ale wielkim sercem i zaangażowaniem.

lek.med. Dominika Zapszała

Absolwentka Wydziału Lekarskiego CM UMK w Bydgoszczy. Łącząc ze sobą dwie pasje: medycynę estetyczną oraz medycynę rodzinną, poszerza swoją
praktykę lekarską pracując w Szpitalu MSWiA. W SoftlyClinic wykonuje głównie zabiegi zapobiegające starzeniu się skóry, likwidacji zmarszczek i bruzd oraz poprawiające wygląd oczu i ust. Ciągle podnosi
swoje kwalifikacje zawodowe z zakresu medycyny estetycznej oraz anti-aging z zastosowaniem nowoczesnej aparatury medycznej.
"W pracy cenię sobie nade wszystko indywidualne podejście do pacjenta, jego problemów i oczekiwań. Przed przystąpieniem do zabiegów niezbędny jest dla mnie wywiad medyczny i diagnostyka, dzięki czemu mam pewność, że w moich rękach pacjenci są bezpieczni. Satysfakcję z pracy daje mi uśmiech na twarzy zadowolonych klientów. Jako lekarz, doskonale wiem jak ważna w życiu jest aktywność
fizyczna, dlatego w czasie wolnym wspólnie z narzeczonym dbamy o formę udając się na długie wycieczki rowerowe."

 

mgr Sara Porazińska

Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka bydgoskiego Collegium Medicum. Z kliniką Softly związana od początku swojej drogi zawodowej. To tutaj doskonaliła własne umiejętności, nabierała doświadczenia w pracy z pacjentami oraz odkrywała nowoczesne technologie stosowane współcześnie w kosmetologii. Nie ma dla niej wyzwania, którego by się nie podjęła. Prywatnie wielbicielka dobrej muzyki i fotografii krajobrazowej.
"W Softly Clinic dzięki wsparciu autorytetów tej branży, mam możliwość zgłębiania swojej pasji. Protokoły zabiegowe, nad którymi cały czas pracuję, cieszą się uznaniem wśród klientów Softly Clinic. Uważam, że kluczem do piękna jest synergiczne działanie w walce z problemami. Z moimi klientami łączy nas przede wszystkim wspólny cel, a największą radość sprawia ich ZADOWOLENIE.

Ewelina Kotlęga


Ewelina jest kosmetologiem. Swój zawód traktuje zgodnie z powołaniem i dlatego praca jest jej pasją. W Softly Clinic oprócz zabiegów pielęgnacyjnych oraz Hi-Tech Ewelina jest stylistką paznokci. Na bieżąco śledzi nie tylko trendy w tym zakresie, ale i uczy nasze klientki profesjonalnej pielęgnacji dłoni i stóp. Zgłębia także wiedzę w kierunku podologii.
Ewelina jest najcześciej pierwszym Państwa kontaktem z naszą kliniką, obsługuje także recepcję, z chęcią odpowie na każde pytanie. Jej pogodne usposobienie i profesjonalizm ułatwia pozyskać zaufanie sympatyków naszej kliniki.

 

mgr Bartosz Wincenciak

Specjalizuje się w terapii bólu o pochodzeniu ortopedycznym i neurologicznym. Pomaga pacjentom w urazach, bólach głowy, bólach pleców i stawów ( kolana barki stawy skokowe biodra), w przypadku rwy ( kulszowej, międzyżebrowej, barkowej), przy zespole łokcia tenisisty, ograniczeniach ruchu w stawach, rehabilitacji po artroskopii stawów.

mgr Hanna Dolecka

Specjalizuje się w kosmetologii leczniczej, wykonując między innymi zabiegi mikrodermabrazji korundowej, kosmetyczne leczenie trądziku i atopowego zapalenia skóry, koagulowanie rozszerzonych naczynek włosowatych i koagulowanie kurzajek. Uczestniczy w kongresach kosmetycznych , współpracuje z lekarzami, naukowcami i partnerami z wielu stron świata. Od lat dzieli się doświadczeniem z koleżankami i kolegami w zawodzie. Jest wykładowcą akademickim oraz trenerem.

mgr Michalina Kasprowicz

Z wykształcenia jest dietetykiem. Po studiach sprawdziła się jako wykładowca, jednak nie zaprzestała swojej edukacji na tym etapie. Uczestniczyła w wielu kursach i została trenerem personalnym. Prowadzi treningi oraz zajęcia grupowe. Pomaga w dopasowaniu indywidualnych zaleceń żywieniowych. Oprócz tego wykłada w tematyce żywieniowej oraz sportowej. 
 
Partnerzy