O nas

Softly Clinic to jedyne takie miejsce na mapie Bydgoszczy, które zostało stworzone dla osób ceniących sobie unikatowy styl, elegancję i szczyptę luksusu.

Całość oprawiona jest nastrojową kameralnością, gwarantującą naszym gościom intymność i poczucie wstrzymania czasu specjalnie dla nich. Do każdego z naszych pacjentów podchodzimy indywidualnie i kompleksowo.
Każdemu proponujemy program pielęgnacji, którego efektem jest poprawa wyglądu, odmłodzenie i pomoc w zwalczaniu problemów.

Naszą klinikę tworzą fantastyczni eksperci posiadający dużą wiedzę i doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, trychologii i kosmetyki.

Dodatkowo oferujemy konsultacje z takimi specjalistami jak dietetyk, rehabilitant oraz trener personalny.
Softly Clinic jest gwarancją najnowocześniejszych światowych zabiegów odmładzających i upiększających, jak również wysokiej jakości usług z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej.
W swojej ofercie posiadamy najskuteczniejszy sprzęt włoskiej firmy Biotec do likwidowania tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, liftingu twarzy, pobudzania skóry do jej regeneracji oraz wspierajacy walkę z chorobami skórnymi.

Nasz zespół

Elżbieta Zimmermann

Elżbieta Zimmermann

Od zawsze pasjonowała mnie szeroko pojęta medycyna – swoją przygodę rozpoczęłam ponad 30 lat temu jako pielęgniarka na oddziale chirurgii. Zdobyte przeze mnie doświadczenie stało się  solidnym fundamentem w mojej obecnej pracy związanej z branżą beauty. To tu odnalazłam radość i spełnienie – połączenie miłość do piękna z uszczęśliwianiem ludzi.

W Softly Clinic zajmuję się kompleksowa ofertą estetologiczną. I uwielbiam przeprowadzać spektakularne metamorfozy poprzez dyskretne podkreślanie atutów. W mojej codziennej pracy najistotniejszy jest dla mnie kontakt z Pacjentem, wspólne określenie celów i skuteczne osiąganie fantastycznych rezultatów.

Przede wszystkim stawiam na jakość, co owocuje zadowoleniem
i poprawą pewności siebie Gości Softly Clinic.

Karolina Marcinkowska

Karolina Marcinkowska

Od 12 lat jestem związana z medycyną estetyczną i nowoczesną kosmetologią, a od 7 lat specjalizuję się w trychologii. Po wielu latach, śmiało mogę przyznać, że moim powołaniem jest możliwość zmieniania życia moich Pacjentów na lepsze. Włożyłam bardzo dużo starań w to, aby wykonywane przeze mnie zabiegi przyczyniały się do wzmocnienia ich własnej wartości
i wyzbycia się kompleksów.

W Softly Clinic zajmuję się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, m.in. mezoterapii igłowej i preparatyki osocza bogatopłytkowego. Staram się również pomagać osobom z schorzeniami trychologicznymi, dlatego wykonuje zabiegi wpływające na stan i kondycję skóry głowy i włosów.

Ciągle poszukuje nowych rozwiązań i nie boję się eksperymentować
w łączeniu różnych najnowszych technologii, aby uzyskać jak najlepszy
efekt i zadowolenie Gościa kliniki.

Nasi Partnerzy

Zaufanie

Klinika medycyny estetycznej Softly Clinic to miejsce na bydgoskiej mapie estetologicznej, które pozyskuje zaufanie najbardziej wymagających klientów w dążeniu do piękna, to świadomy styl życia. Wieloletni rozwój na polu zawodowym i osobistym umożliwił mi stworzenie przestrzeni dla osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo, profesjonalizm, a przede wszystkim dla poszukujących zabiegów z zakresu kosmetologii, trychologii i medycyny estetycznej na najwyższym, światowym poziomie. Zespół kliniki tworzą specjaliści z doświadczeniem, wysokimi kwalifikacjami zawodowymi, poczuciem estetyki i empatii. Praca jest dla nas przede wszystkim pasją, a ideą przewodnią Softly Clinic jest SYNERGIA. Pełna gama rozwiązań technologicznych, najnowsze zabiegi odmładzające, modelujące, terapeutyczne i lecznicze dają nam kompleksowy zakres wzajemnie uzupełniających się terapii, co gwarantuje najwyższą skuteczność i zadowolenie klienta. Przez kilka lat potencjał naszej profesji pozwolił nam pozyskać zaufanie rzeszy przyjaciół i sympatyków z kraju oraz zagranicy. Jakość naszych usług doceniają również osoby medialne tudzież gwiazdy. Dla podniesienia komfortu klienta oferujemy również zaplecze hotelowe klasy premium.
Klinika pozyskała także zaufanie międzynarodowego lidera w produkcji i dystrybucji urządzeń kosmetologicznych oraz medycznych, firmy Biotec, Stąd od kilku lat Softly Clinic jest autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Estetologii Medycznej. Na aparaturze Biotec Italia nie tylko pracujemy na codzień w gabinetach, ale również szkolimy. Posiadamy wszystkie najnowsze technologie medyczne i kosmetologiczne. Doświadczenie i osiągnięcia naszego zespołu doceniają osoby, które chcą zwiększać kwalifikacje zawodowe w zakresie wiedzy i obsługi urządzeń zabiegowych, stosowanych w gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej Prowadzimy także inne certyfikowane szkolenia branżowe oraz badania naukowe na naszej aparaturze medycznej. Dodatkowo współpracujemy z uczelniami wyższymi, co daje nam ogromną satysfakcję dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszam do Świata Softly, Elżbieta Zimmermann.