Nasza oferta

Ciało

Wykonywane przez nas zabiegi z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej mają na celu ujędrnianie ciała, wyszczuplanie, redukcję cellulitu, a także zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów.
- poznaj szczegóły

Twarz

Wszyscy marzymy o cerze pełnej blasku, świetności i delikatności, dlatego w Softly poprawimy jędrność i kondycję Twojej skóry, wymodelujemy kontur twarzy i zajmiemy się redukują przebarwień.
- poznaj szczegóły

Trychologia

Problemy z włosami i skórą głowy nie należą do rzadkości. Bywa, że nie pomaga żaden specyfik z drogerii lub apteki – wówczas najlepiej nie leczyć się na własną rękę. W Softly nasz wykwalifikowany zespół specjalistów, zadba o kondycję Twojej skóry głowy.
- poznaj szczegóły

Ginekologia

W myśl holistycznego podejścia do piękna kobiet, przygotowaliśmy również ofertę z zakresu ginekologii estetycznej. Zabiegi z tej dziedziny mają na celu poprawę wyglądu żeńskich narządów płciowych, polepszenie ich funkcji seksualnych oraz wykluczenie uciążliwych dolegliwości związanych z okolicami intymnymi.
- poznaj szczegóły

Kosmetyki

Korzyści płynące z zabiegów medycyny i kosmetologii estetycznej są powszechnie znane, jednak to stosowanie prawidłowej pielęgnacji po zabiegu, wpływa na efekty oraz czas utrzymania porządnych rezultatów. Dlatego współpracujemy z najlepszymi markami profesjonalnych kosmetyków na rynku i po każdej wizycie przygotowujemy indywidualny plan pielęgnacyjny by wzmocnić działanie zabiegu.
- poznaj szczegóły

Social wall

INSTAGRAM